fbpx

Apie mus

VR-ROBI –  tai ateities technologijas ir žmogaus pojūčius apjungiančios virtualios realybės pramogos. Čia išnyksta visos pasaulio ribos ir prasideda nauji atradimai!

VR-ROBI išskirtinumas

Mes siūlome neseniai pasaulinėje technologijų rinkoje pasirodžiusią naujieną – virtualios realybės simuliatorius, kuriuose ekstremaliai autentišką realybės pojūtį vieningai kuria interaktyvios specialiųjų efektų kėdės, 360°  virtualios realybės akiniai ir išradingiausi 9D filmai, bei žaidimai.

Dar niekada virtuali realybė nebuvo tokia reali! Preciziškai stimuliuojamų pojūčių dėka galite patirti autentiškus kritimo, nesvarumo, vibracijos jausmus, juoktis ir drebėti iš baimės. Tvirtai įsikibkite – prieš jus netikėtų pojūčių kupinas 360 laipsnių žvilgsniu aprėpiamas pasaulis.

Mūsų siūlomas platus 9D filmų bei žaidimų repertuaras atveria virtualios galimybės patirtis visiems – nuo pačių mažiausiųjų iki naujų potyrių ištroškusių senjorų. Siaubo kambariai, stebuklingi požemiai, galimybė apkeliauti kosmosą ar suptis ekstremaliausiuose pasaulio atrakcionuose – tai tik keletas kvapą gniaužiančių galimybių net pačiam išrankiausiam nuotykių ieškotojui

 

VR-ROBI simuliatorių rasite:

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas LT- 44333

PC „Akropolis“, I aukšte, prie eskalatoriaus

priešais „Valentino“ ledus.

Darbo laikas

I – VII  12.00 – 21.00 val.

 

 

 Virtualios realybės pramogų ir žaidimų kambarys:

 

VR-ROBI specialiai Tau įrengė ateities technologijas ir žmogaus pojūčius apjungiantį virtualių pramogų kambarį.

Iki aštuonių žmonių grupes talpinančiame VR kambaryje esanti „HTC Vive” sistema suteikia galimybę apkeliauti kosmosą, slidinėti kalnuose ar leistis į kitas realybėje itin pavojingas avantiūras. Kompiuterinių žaidimų gerbėjus kviečiame ir šiek tiek pajudėti – mat, mindami VIRZOOM dviratį-treniruoklį, galite dalyvauti automobilių lenktynėse ar valdyti tanką. Čia taip pat rasite virtualios realybės simuliatorių, kuriame galite stebėti 9D filmus bei žaisti VR žaidimus. Argi ne puiki idėja gimtadieniui ar tiesiog smagiai popietei su draugais?

 

 

 

 

VR žaidimų kambarį rasite:

Pramonės pr. 29, Kaunas LT- 51270

PC „Maxima“ II aukšte

Darbo laikas

III – VII 12.00 – 20.00 Val.